O mnie

       

Salon Psi fryzjer Łatek istnieje od połowy 2014r.

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie pieski i ich właścicieli z Białych Błot i okolic do odwiedzenia mojego salonu i skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych i fryzjerskich

Psy od zawsze są częścią mojego życia, są moją miłością i pasją.

Gdy w naszym domu zamieszkała Daysi – suczka rasy shih-tzu zajęłam się jej rozczesywaniem i strzyżeniem. Obecnie mieszka z nami Łatek – 5-letni samiec rasy shih-tzu (stąd pomysł na nazwę firmy 🙂 ) , Mimi – 4-letnia suczka rasy shih-tzu i ich pociecha – Majka 🙂

Kontakt z moimi pupilami i ich pielęgnowanie sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, co zainspirowało mnie do pogłębienia wiedzy na ten temat i zdobycia odpowiednich kwalifikacji.

Mój salon to miejsce, w którym Wasz pupil poczuje się bezpiecznie i komfortowo. Pracuję na zasadzie współpracy z psem, nigdy nie stosuję agresji, nie używam środków uspokajających ani poskramiaczy.

Dbam o to, by wizyta w moim salonie była dla pieska jak najmniej stresująca.

Zabiegi pielęgnacji Państwa pupila wykonuję bez pośpiechu, dokładnie.

Każdego psa traktuję indywidualnie i poświęcam mu tyle czasu ile wymaga.

Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie groomerskim. Dysponuję odpowiednim stanowiskiem do strzyżenia piesków. Do pielęgnacji i strzyżenia używam kosmetyków renomowanych firm. Wszystko to w ładnym i przytulnym pomieszczeniu.

Stawiam na jakość i wysoki poziom wykonywanych usług oraz na zadowolenie pupila i jego właściciela. 🙂

Serdecznie zapraszam 🙂

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS