Regulamin

 

Drodzy klienci!
Przed rezerwacją wizyty prosimy zapoznać się z regulaminem

1.  Rezerwację wizyt proszę dokonywać telefonicznie lub poprzez wiadomość SMS lub Messengera w godzinach 10.00 – 18.00.

2. 15 minutowe spóźnienie, które wcześniej nie będzie zgłoszone skutkuje anulacją wizyty.

3. Wizytę można odwołać telefonicznie, bądź wiadomością SMS tego samego dnia. W przypadku nie przybycia na umówioną wizytę, bez odwołania, umówienie nowego terminu będzie możliwe osobiście po przedpłacie w salonie- nowy termin będzie liczony +100% ceny usługi.

4. Proszę o krótki opis charakteru psa (spokojny, nieprzewidywalny, żywiołowy) co pozwoli mi odpowiednio zająć się Państwa pupilem.

5. Z dbałości o estetykę i higienę pracy wykonujemy tylko pełną usługę strzyżenia z kąpielą.

6. W przypadku bardzo mocno skołtunionej okrywy wcześniej ustalona fryzura może ulec zmianie. Liczy się przede wszystkim komfort czworonoga.

7. Jeżeli zdarzy się, że piesek będzie miał pchły lub kleszcze- zastrzegamy sobie prawo do usunięcia insektów na koszt właściciela.

8. Proszę nie karmić psa bezpośrednio przed wizytą i zabrać go na spacer, żeby załatwił swoje potrzeby.

9. Psy z zakaźnymi chorobami skórnymi ze względów higienicznych nie będą przyjmowane do strzyżenia do momentu wyleczenia.

10. W przypadku gdy wiemy, że pies nie lubi konkretnych zabiegów pielęgnacyjnych (np. przy strzyżeniu łap) prosimy o tym poinformować przy zapisywaniu na wizytę.

11. Nie przyjmujemy psów agresywnych, niewspółpracujących i chorych oraz suk w ciąży.

12. Salon nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił chorobę, np. padaczkę, alergię, chorobę serca.

13. Jeżeli zachowanie psa jest nie do opanowania, groomer ma prawo do rezygnacji z dalszej pielęgnacji i pobiera całą należną opłatę.

14. Usługi w salonie są wykonywane bez podania jakichkolwiek środków farmakologicznych. Nie przyjmujemy psów, którym zostały podane jakiekolwiek środki uspokajające.

15. Właściciel psa nie asystuje przy pielęgnacji.

16. Każdy pies powinien mieć książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem.

17. Korzystając z usług naszego salonu jednocześnie wyraża się zgodę na publikację zdjęć pupila i akceptuje wszystkie punkty regulaminu.

 

Szanujmy się nawzajem i swój czas .
Pozdrawiam

Agnieszka

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS